tr
Yüzeyler

STONE
Mattan parlağa doğru uzanan doğal yapısıyla Stone yüzey, mermer desenlerin gerçekçi bir dokuyla sunumu için özel olarak tasarlanmıştır. Reflection koleksiyonunun mermer desenlerindeki renk geçişleri Stone yüzeyin geçişleriyle daha da vurgulanarak dokunma hissi yaratır...

GEOMETRIC
Dokusu ve dinamik deseniyle Geometrik yüzey, tasarımlar için yenilikçi bir kapı açar. Reflection koleksiyonundaki pek çok renk ve desenle uyumlu yapıya sahip olan Geometik yüzeyin düz renklerde yarattığı derinlik, farklı görsel etkiler ortaya çıkarır.

GOLF
Golf topunun üzerindeki dokudan yola çıkılarak tasarlanan Golf yüzeyin geçişli mat görünümü, dokunma hissini harekete geçirir. Golf yüzey, Reflection koleksiyonundaki düz renklere farklı bir derinlik katarak enerjik bir etki yaratır.

PAINT
Soft ve yarı mat dokusuyla Paint yüzey, düz renklerde boya etkisi yaratırken; ağaç desenlerindeki kullanımında renk geçişlerini yumuşatır. Reflection koleksiyonundaki modern renklerle mükemmel uyumu yakalar.

VEENER
Doğal yapısı ve dokusuyla ağaç kaplama hissi ve görüntüsü veren Veneer yüzey, pek çok desenle yakaladığı uyumla doğal bir etki yaratır. Veneer yüzey, Reflection koleksiyonundaki desenlerle birebir örtüşerek doğal kaplama hissini yansıtır.