Gaziantepli ustalar parke eğitiminde buluştu

Ağaç bazlı panel sektöründe Türkiye’nin lider markası olarak, sektördeki kalifiye çalışanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yaşam alanları için sunduğumuz hizmeti daha ileri seviyeye taşımak amacıyla düzenlendiğimiz Laminat Parke Seminerlerimize 29 Temmuz’da Gaziantepli ustalarla devam ettik.

 

Kastamonu Entegre olarak; bayiler ve parke ustaları için Türkiye genelinde düzenlediğimiz Laminat Parke Usta Seminerleri’nin Gaziantep ayağını, 29 Temmuz’da gerçekleştirdik. 

 

Laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanım detaylarına dair önemli noktaların anlatıldığı seminerde, bayi ve parke ustalarından oluşan 180 katılımcıya uygulamalı parke eğitimi verildi. Katılımcılara Floorpan ve Artfloor laminat parkelerin sıcak ve doğal dokusunun zeminlerle birleştirilerek yaşam alanlarının geneline değişim olarak yansıtabilecekleri de anlatıldı. Eğitimler sonunda yapılan sınavla birlikte katılımcılara sertifikaları dağıtıldı. 

 

Türkiye ekonomisinin lokomotif şehirlerinden Gaziantep’in güçlü sanayisiyle büyük bir ekonomik güç olduğuna vurgu yapan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör “Teknolojideki hızlı değişim ve yeni trendler mesleki eğitimi tüm sektörlerde bir zorunluluk haline getiriyor. Bu amaçla; kentin dokusuna ve mimari gelişimine katkı sağlamak üzere, ustalarımıza verdiğimiz sektörel eğitimler büyük önem taşıyor. Bu eğitimlerle şehrin mimarisi ve modern yaşamın gereklerini bir araya getiren uygun bir yapılaşma konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Gaziantepli parke ustalarının da seminerimize istekli katılımından büyük mutluluk duyduk. Sektöre değer katan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.